Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r.” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Rodzina Frelich”

 

Remiza strażacka przy Placu Woności w Węglincu

Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r., Słowa kluczowe: , szkoła, straż pożarna, remiza, Węgliniec


Budynek remizy strażackiej w Węglińcu. Obecnie całosć jest siedzibą Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. W lewej części budynku miały niegdyś siedziby: Szkoła Podstawowa klasy I-III, Urząd Stanu Cywilnego, organy PZPR, Zakład Usług Komunalnych. Jeszcze w latach osiemdziesiątych na placu przed remizą stał stare konne wozy strażackie. Fotografia z początku lat osiemdziesiątych. Udostępnił Pan Henryk Frelich.


Nazwa dokumentu: Remiza strażacka przy Placu Woności w Węglincu
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r.
Teczka (jednostki archiwalna): Rodzina Frelich
Numer ID: CATL 41 J / 14.7.5
Sygnatura: brak
Autor: Jolanta Frelich
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Węgliniec
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Henryk Frelich-ofiarodawca; Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: , szkoła, straż pożarna, remiza, Węgliniec
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Rodzina Frelich"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.