Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Rodzina Stępniowskich” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Legitymacje”

 

Zjednoczenie Kolejowców Polskich

Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Stępniowskich, Słowa kluczowe: kolejarz, Związek zawodowy, PKP, Zbąszyń


Legitymacja członkowska Zjednoczenia Kolejowców Polskich wystawiona na nazwisko Feliks Mania. Zjedoczenie Kolejowców Polskich było w okresie międzywojennym największą tego typu organizacją skupiającą kolejarzy. Powstało 9 maja 1929 roku z połączenia Polskiego Związku Kolejowców oraz Związku Kolejarzy Zjednoczenia Zawodowego Polskiego. Feliks Mania był ojcem Pani Heleny Stępniowskiej z domu Mania - mieszkanki Węglińca.


Nazwa dokumentu: Zjednoczenie Kolejowców Polskich
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Stępniowskich
Teczka (jednostki archiwalna): Legitymacje
Numer ID: CATL 41 C / 16.3.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1928-02-01
Miejsce wytworzenia: Poznań
Typ dokumentu: legitymacja
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: kolejarz, Związek zawodowy, PKP, Zbąszyń
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Legitymacje"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.