Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Maciej Duczmal” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie niezidentyfikowane”

 

Zimowe zabawy

Kolekcja (zbiór/zespół): Maciej Duczmal, Słowa kluczowe: sanki, zima, rodzice, dzieci, zabawa


Fotografia przedstawia prawdopodobnie rodziców z dziećmi w trakcie zabawy na śniegu. Miejsce i czas nieznane. Udostępnił Maciej Duczmal.


Nazwa dokumentu: Zimowe zabawy
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Maciej Duczmal
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie niezidentyfikowane
Numer ID: CATL 41 A / 10.6.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: sanki, zima, rodzice, dzieci, zabawa
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie niezidentyfikowane"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.