Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Varia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Ciekawostki” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Tarcze szkolne mieszkańców gminy Węgliniec”

 

Dawna tarcza szkolna szkoły podstawowej w Węglińcu

Kolekcja (zbiór/zespół): Ciekawostki, Słowa kluczowe: edukacja, Węgliniec, uczeń, szkoła, tarcza szkolna


Dawna tarcza szkolna Zbiorczej Szkoły Gminnej w Węglińcu, która dziś nosi imię Marii Krasickiej.Ofiarował Pan Henryk Żmuda.


Nazwa dokumentu: Dawna tarcza szkolna szkoły podstawowej w Węglińcu
Dział: Varia
Kolekcja (zbiór/zespół): Ciekawostki
Teczka (jednostki archiwalna): Tarcze szkolne mieszkańców gminy Węgliniec
Numer ID: CATL 41 V / 3.5.12
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: edukacja, Węgliniec, uczeń, szkoła, tarcza szkolna
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Tarcze szkolne mieszkańców gminy Węgliniec"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.