Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Varia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Ciekawostki” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„NSZZ Solidarność”

 

Węgliniec - odznaka z poświęcenia sztandaru Solidarności 1981

Kolekcja (zbiór/zespół): Ciekawostki, Słowa kluczowe: odznaka, Węgliniec, PKP, sztandar, Solidarność


Odznaka okolicznosciowa wykonana z tworzywa sztucznego z okazji poświęcenia sztandaru NSZZ "Solidarność" Węzła PKP Węgliniec w dniu 21 listopada 1981 roku. Ofiarował Pan Henryk Żmuda.


Nazwa dokumentu: Węgliniec - odznaka z poświęcenia sztandaru Solidarności 1981
Dział: Varia
Kolekcja (zbiór/zespół): Ciekawostki
Teczka (jednostki archiwalna): NSZZ Solidarność
Numer ID: CATL 41 V / 3.2.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1981-11-21
Typ dokumentu: odznaka
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: odznaka, Węgliniec, PKP, sztandar, Solidarność
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "NSZZ Solidarność"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.