Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r.” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Rodzina Gajbowicz”

 

Nastawnia kolejowa 2

Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r., Słowa kluczowe: droga, przejazd, Węgliniec, nastawnia, kolej


Na fotografii po lewej stronie Pan Henryk Gajbowicz. Na drugim planie, po prawej stronie zdjęcia, kiosk spozywczy, nastawnia kolejowa i widoczny nad kioskiem budynek mieszkalny. Wszystkie te trzy budowle już nie istnieją. Zdjęcie udostępnił Pan Adam Gajbowicz.


Nazwa dokumentu: Nastawnia kolejowa 2
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r.
Teczka (jednostki archiwalna): Rodzina Gajbowicz
Numer ID: CATL 41 J / 14.1.5
Sygnatura: brak
Autor: barak autora
Data wytworzenia: 1960-04-01 - 1969-05-01
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: droga, przejazd, Węgliniec, nastawnia, kolej
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Rodzina Gajbowicz"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.