Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Pocztówki - Gmina Węgliniec” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Stary Węgliniec - Alt Kohlfurt ( Kohlfurt Dorf )”

 

1901. Alt Kohlfurt

Kolekcja (zbiór/zespół): Pocztówki - Gmina Węgliniec, Słowa kluczowe: Stary Węgliniec, Alt Kohlfurt, wieża widokowa, kościół


Trzy obrazkowa pocztówka Starego Węglińca (wtedy Alt Kohlfurt) przedstawiająca od lewej strony: wieżę widokową na największym wzniesieniu w okolicy czyli Wyżawie, kościół z przyległym do niego cmentarzem oraz hutę szkła położoną pomiędzy Węglińcem a Starym Węglińcem. Na odwrocie stempel pocztowy z datą 17.10.1901 rok. Ze zbiorów Jacka Majdziaka


Nazwa dokumentu: 1901. Alt Kohlfurt
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Pocztówki - Gmina Węgliniec
Teczka (jednostki archiwalna): Stary Węgliniec - Alt Kohlfurt ( Kohlfurt Dorf )
Numer ID: CATL 41 C / 2.4.9
Sygnatura: brak
Autor: Jackisch, Arwin
Data wytworzenia: 1901 - 10 - 17
Wytwórca: Verlag v. Arwin Jackisch
Miejsce wytworzenia: Kohlfurt O.-L.
Typ dokumentu: kartka pocztowa
Język: ger
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Stary Węgliniec, Alt Kohlfurt, wieża widokowa, kościół
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Stary Węgliniec - Alt Kohlfurt ( Kohlfurt Dorf )"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.