Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r.” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Damiana Sumlińska”

 

Węglinieccy harcerze podczas czynu społecznego

Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r., Słowa kluczowe: czyn społeczny, hufiec, Węgliniec, ZHP, harcerz


Harcerze z Hufca ZHP w Węglińcu malują ogrodzenie przy ulicy Karola Wojtyły (wtedy Żymierskiego) w miejscu gdzie dziś stoi budynek OSP w Węglińcu i dawny Posterunek Policji. Fotografia pochodzi z przełomu lat 60-tych i 70-tych XX wieku. Udostępniła Pani Damiana Sumlińska.


Nazwa dokumentu: Węglinieccy harcerze podczas czynu społecznego
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r.
Teczka (jednostki archiwalna): Damiana Sumlińska
Numer ID: CATL 41 J / 14.19.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: lata 60.
Typ dokumentu: fotografia
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: czyn społeczny, hufiec, Węgliniec, ZHP, harcerz
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Damiana Sumlińska"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.