Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Pocztówki - Gmina Węgliniec” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Jagodzin - Neuhammer”

 

1935. Jagodzin - Neuhammer

Kolekcja (zbiór/zespół): Pocztówki - Gmina Węgliniec, Słowa kluczowe: Jagodzin, Neuhammer, Piaseczna


Czteroobrazkowa pocztówka z obiegu. Na odwrocie stempel z datą 11.11.1935 rok. Dwa górne obrazki przedstawiają obiekty we wsi Jagodzin, wtedy Neuhammer, tj. sklep oraz przystanek kolejowy, dwa obrazki poniżej przedstawiają budynki gospodarcze we wsi Piaseczna (Schönberg). Ze zbiorów Jacka Majdziaka


Nazwa dokumentu: 1935. Jagodzin - Neuhammer
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Pocztówki - Gmina Węgliniec
Teczka (jednostki archiwalna): Jagodzin - Neuhammer
Numer ID: CATL 41 C / 2.6.1
Sygnatura: brak
Autor: Hanzig, Bruno
Data wytworzenia: 1935 - 11 - 11
Wytwórca: Neue Postkartenquelle Bruno Hanzig
Miejsce wytworzenia: Görlitz
Typ dokumentu: kartka pocztowa
Język: ger
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Jagodzin, Neuhammer, Piaseczna
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Jagodzin - Neuhammer"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.