Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Elżbieta Winiewska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty - Czerwona Woda”

 

1953. Legitymacja Plantatora Tytoniu

Kolekcja (zbiór/zespół): Elżbieta Winiewska, Słowa kluczowe: plantacja, tytoń, Czerwona Woda, Kuśnierz Antoni


Legitymacja Plantatora Tytoniu Nr 11 wystawiona na nazwisko Kuśnierz Antoni, ważna na 1953 rok.Dokument wystawiony przez Wodzisławską Wytwórnię Tytoniu Przemysłowego w Wodzisławiu Śląskim dnia 28.03.1953 r. Z dokumenty wynika, że plantacja tytoniu ma być prowadzona w Czerwonej Wodzie. Udostępniła Pani Elżbieta Winiewska


Nazwa dokumentu: 1953. Legitymacja Plantatora Tytoniu
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Elżbieta Winiewska
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty - Czerwona Woda
Numer ID: CATL 41 A / 26.3.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1953 - 03 - 28
Miejsce wytworzenia: Wodzisław Śl.
Typ dokumentu: legitymacja
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: plantacja, tytoń, Czerwona Woda, Kuśnierz Antoni
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty - Czerwona Woda"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.