Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Mieszkańcy Gminy Węgliniec przed 1945 r.” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Kohlfurt”

 

Rachunek za okulary

Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy Gminy Węgliniec przed 1945 r., Słowa kluczowe: optyk, Kohlfurt, III Rzesza, zegamistrz, zakład


Rachunek za okulary zakupione w zakładzie "Herb. Schmitd - Uhrmachermeister u. Optiker" Kohlfurt, Adolf Hitlerstrasse 21. Dokument wystawiony na nazwisko Else Werner. Rachunek znaleziony w budynku przy ulicu Kosciuszki w Węglińcu.


Nazwa dokumentu: Rachunek za okulary
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy Gminy Węgliniec przed 1945 r.
Teczka (jednostki archiwalna): Kohlfurt
Numer ID: CATL 41 B / 11.4.8
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1933 --- 1945
Miejsce wytworzenia: Kohlfurt
Typ dokumentu: ulotka
Język: ger
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: optyk, Kohlfurt, III Rzesza, zegamistrz, zakład
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Kohlfurt"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.