Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Rodzina Majdziak” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zdjecia rodzinne”

 

1976. Prak miejski w Węglińcu

Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Majdziak, Słowa kluczowe: park, Węgliniec, Majdziak, komunia


Prak miejski w Węglińcu w maju 1976 roku. Na fotografi od lewej: Bożena Majdziak, Alfreda Majdziak, Irena Majdziak oraz mała Alicja Majdziak. Udostępniła Irena Majdziak


Nazwa dokumentu: 1976. Prak miejski w Węglińcu
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Majdziak
Teczka (jednostki archiwalna): Zdjecia rodzinne
Numer ID: CATL 41 A / 23.1.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora

Miejsce wytworzenia: Węgliniec
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: park, Węgliniec, Majdziak, komunia
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zdjecia rodzinne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.