Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Rodzina Majdziak” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zdjecia rodzinne”

 

1976. Adam Łaptos - I Komunia Święta

Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Majdziak, Słowa kluczowe: komunia, pomnik, Węgliniec, park


Fotografia wykonana w maju 1976 roku w parku miejskim w Węglińcu przy pomniku z tablicą pamiatkową powrotu ziemi dolnośląskiej do macierzy. Na zdjęciu kleczy w ubraniu komunijnym Adam Łaptos, na murku siedzą od lewej Alfreda Majdziak, Irena Majdziak, Pani Sochoń, stoi Andrzej Majdziak, wyżej od lewej Agata Strączek, Alicja Majdziak, Bogdan Strączek. Udostępniła Pani Irena Majdziak


Nazwa dokumentu: 1976. Adam Łaptos - I Komunia Święta
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Majdziak
Teczka (jednostki archiwalna): Zdjecia rodzinne
Numer ID: CATL 41 A / 23.1.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora

Miejsce wytworzenia: Węgliniec
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: komunia, pomnik, Węgliniec, park
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zdjecia rodzinne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.