Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Książki » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kopalnia i Elektrownia "Kaławsk"” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Tragedia w kopalni "Kaławsk"”

 

1970. Po katastrofie w "Kaławsku"

Kolekcja (zbiór/zespół): Kopalnia i Elektrownia "Kaławsk", Słowa kluczowe: tragedia, katastrofa, Kaławsk, kopalnia, Zielonka, Węgliniec


Artykuł opisujacy akcję ratunkowa po katastrofie górniczej w kopalni węgla brunatnego "Kaławsk" na Zielonce k. Węglińca. Wycinek pochodzi z gazety codziennej "Słowo Polskie". Ofiarowała Pani Damiana Sumlińska.


Nazwa dokumentu: 1970. Po katastrofie w "Kaławsku"
Dział: Książki
Kolekcja (zbiór/zespół): Kopalnia i Elektrownia "Kaławsk"
Teczka (jednostki archiwalna): Tragedia w kopalni "Kaławsk"
Numer ID: CATL 41 F / 5.1.3
Sygnatura: brak
Autor: Filcek, Krystyna
Data wytworzenia: 1970-01-22 - 1970-02-28
Wytwórca: Dziennuik "Słowo Polskie"
Typ dokumentu: artykuł
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: tragedia, katastrofa, Kaławsk, kopalnia, Zielonka, Węgliniec
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Tragedia w kopalni "Kaławsk""
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.