Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Książki » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kopalnia i Elektrownia "Kaławsk"” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty”

 

1967. Zaświadczenia kwalifikacyjne Nr 7/67

Kolekcja (zbiór/zespół): Kopalnia i Elektrownia "Kaławsk", Słowa kluczowe: kopalnia, węgiel brunatny, Kaławsk, zaświadczenie


Zaświadczenie kwalifikacyjne Nr 7/67 wystawione na nazwisko Jagodziński Bronisław przez Kopalnię i Elektrownię "Kaławsk" w Węglińcu. Zaświadczenie upoważniało pracownika do obsługiwania urządzeń elektrycznych i głównych wentylatorów. Kopalnia i Elektrownia "Kaławsk" została zamknieta w 1973 roku. trzy lata po katastrofie, w której zginęło pięciu górników. Udostępnił Pan Bronisław Jagodziński.


Nazwa dokumentu: 1967. Zaświadczenia kwalifikacyjne Nr 7/67
Dział: Książki
Kolekcja (zbiór/zespół): Kopalnia i Elektrownia "Kaławsk"
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty
Numer ID: CATL 41 F / 5.2.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1967-08-08
Wytwórca: Kopalnia i Elektrownia "Kaławsk"
Miejsce wytworzenia: Węgliniec
Typ dokumentu: zaświadczenie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: kopalnia, węgiel brunatny, Kaławsk, zaświadczenie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.