Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Stanisław Michałowicz” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pamiątki rodzinne”

 

1924 Tarnopol. Akt notarialny

Kolekcja (zbiór/zespół): Stanisław Michałowicz, Słowa kluczowe: akt notarialny, wyprawka, ojcowizna, Kutkowce, Michałowicz


Akt notarialny spisany w kancelarii notariusza Jana Mandeli w Tarnopolu. Akt dotyczy zapisu tytułem wyprawy ziemi we wsi Kutkowce Stanisławowi Michałowiczowi. Ziemię zapisał ojciec Antoni Michałowicz. Dokument sporządzony 30 października 1924 roku w Tarnopolu. Udostępnił Stanisław Michałowicz.


Nazwa dokumentu: 1924 Tarnopol. Akt notarialny
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Stanisław Michałowicz
Teczka (jednostki archiwalna): Pamiątki rodzinne
Numer ID: CATL 41 A / 25.1.7
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1924-10-30
Miejsce wytworzenia: Tarnopol
Typ dokumentu: wyrok sądowy
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: akt notarialny, wyprawka, ojcowizna, Kutkowce, Michałowicz
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pamiątki rodzinne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.