Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Stanisław Michałowicz” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pamiątki rodzinne”

 

1939. Potwierdzenie zapłacenia weksla

Kolekcja (zbiór/zespół): Stanisław Michałowicz, Słowa kluczowe: weksel, Bank, pokwitowanie, Tarnopol, Kresy, Michałowicz


Potwierdzenie zapłacenia weksla nr 6003 w dniu 18 października 1939 roku w Komunalnej Kasie Oszczędności Powiatu Tarnopolskiego w Tarnopolu. Wpłaty dokonał Pan Stanisław Michałowicz (red. senior). Udostępnił wnuk Stanisław Michałowicz.


Nazwa dokumentu: 1939. Potwierdzenie zapłacenia weksla
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Stanisław Michałowicz
Teczka (jednostki archiwalna): Pamiątki rodzinne
Numer ID: CATL 41 A / 25.1.4
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1939-10-18
Wytwórca: Komunalna Kasa Oszczędności Powiatu Tarnopolskiego
Miejsce wytworzenia: Tarnopol
Typ dokumentu: pokwitowanie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: weksel, Bank, pokwitowanie, Tarnopol, Kresy, Michałowicz
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pamiątki rodzinne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.