Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Szkolnictwo na terenie Gminy Węgliniec” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zdjęcia różne”

 

Fotografia grupowa uczestników kursu

Kolekcja (zbiór/zespół): Szkolnictwo na terenie Gminy Węgliniec, Słowa kluczowe: Węgliniec, edukacja, wykształcenie, kurs


Fotografia grupowa uczęstników kursu uzupełniającego wykształcenie na jakie wysyłały miescowe zakłady pracy swoich pracowników wraz z gronem pedagogicznym. Barak informacji o dacie wytworzenia.


Nazwa dokumentu: Fotografia grupowa uczestników kursu
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Szkolnictwo na terenie Gminy Węgliniec
Teczka (jednostki archiwalna): Zdjęcia różne
Numer ID: CATL 41 C / 22.2.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Węgliniec, edukacja, wykształcenie, kurs
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zdjęcia różne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.