Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r.” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Lidia Łabiszewska”

 

Józef "Dzidek" Łabiszewski. Wyjazd na wakacje

Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r., Słowa kluczowe: kolonia, wakacje, pociąg, stacja, wyjazd, Węgliniec


Dzieci na stacji w Węglińcu czekajace na pociąg kolonijny, wśród nich Józef Łabiszewski. Zdjęcie wykonane w latach sześćdziesiątych. Udostępniła Lidzia Łabiszewska.


Nazwa dokumentu: Józef "Dzidek" Łabiszewski. Wyjazd na wakacje
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy Gminy Węgliniec po 1945 r.
Teczka (jednostki archiwalna): Lidia Łabiszewska
Numer ID: CATL 41 J / 14.12.8
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Węgliniec
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: kolonia, wakacje, pociąg, stacja, wyjazd, Węgliniec
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Lidia Łabiszewska"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.