Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kartografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Schematy kolejowe” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Schematy przystanków osobowych”

 

Plan schematyczny przystanku Okrąglica

Kolekcja (zbiór/zespół): Schematy kolejowe, Słowa kluczowe: przystanek, stacja, schemat, PKP, Okrąglica


Plan schematyczny przystanku osobowego Okrąglica znajdujacego sie na odcinku linii kolejowej Ruszów - Jankowa Żagańska. Schemat wytworzony przez Dyrekcję Okręgową Kolei Państwowych we Wrocławiu Odział Drogowy w Lubaniu.Plan znaleziony na strychu jednego z budynków w Ruszowie. Udostępnił Pan Władysław Kopania.


Nazwa dokumentu: Plan schematyczny przystanku Okrąglica
Dział: Kartografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Schematy kolejowe
Teczka (jednostki archiwalna): Schematy przystanków osobowych
Numer ID: CATL 41 K / 19.1.3
Sygnatura: brak
Autor: nieczytelny
Data wytworzenia: 1957-02-15
Wytwórca: DOKP Wrocław
Miejsce wytworzenia: Lubań
Typ dokumentu: mapa/mapka
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Węglinieckiej, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Węglińcu
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: przystanek, stacja, schemat, PKP, Okrąglica
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Schematy przystanków osobowych"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.